UAB „Kompiuterinės sistemos“ yra visada besivystanti ir dinamiška kompanija su aiškiu tikslu – suteikti mūsų klientams novatoriškus ir ekonomiškai efektyvius verslo sprendimus, veiksmingai diegti, integruoti ir prižiūrėti informacines sistemas. Įmonė buvo įkurta 2011 metais.

Kompanija vienija skirtingų sričių specialistus, kurie gali aprėpti labai skirtingus su informacinėmis technologijomis susijusius aspektus: kompiuteriai, serveriai, tinklai, spausdintuvai, bei kita biuro technika, mobilios informacinės sistemos, intraneto bei interneto galimybės. Tai komanda galinti greitai ir efektyviai aptarnauti visus Jūsų verslo IT poreikius.

Kaip Jūsų technologijų partneris, UAB „Kompiuterinės sistemos“ dirbs su Jumis kuriant konkurencinį pranašumą naudodami sparčiai besivystančias technologijas, visada užtikrindami visapusišką ir patikimą platformą Jūsų informacinėms sistemoms, kurios galės prisitaikyti prie besikeičiančių verslo prioritetų.

Mūsų bendradarbiavimas su daugeliu pagrindinių technologijų tiekėjų užtikrina, kad galėtumėme pasiūlyti nepriklausomų ekspertų patarimų dėl pačių pažangiausių tinklų, kompiuterinės ir programinės įrangos sprendimų Jūsų verslui.

Nepriklausomai nuo Jūsų verslo pobūdžio, Jūsų įmonės arba jūsų IT poreikių apimties dydžio, UAB „Kompiuterinės sistemos“ siūlo profesinius įgūdžius ir išteklius, suteikiančius Jūsų verslui bendrauti, konkuruoti ir sėkmingai gyvuoti sparčiai kintančiame pasaulyje.

Plačiau apie savo pasiekimus profesinėje srityje galėtume papasakoti susitikimo metu.