MŪSŲ ĮMONĖ SIŪLO ŠIAS IT PASLAUGAS

Padėsime įsigyti, suremontuoti ar prižiūrėti bet kurią Jūsų kompiuterinę įrangą. Prižiūrėti Jūsų įmonės ar asmeninį IT ūkį ar išspręsti kitas su juo susijusias problemas.

IT ūkio priežiūra

Tai pagrindinė paslauga, kurią teikiame įmonėms siekiančioms užtikrinti sklandžią IT sistemų veiklą ir optimizuoti su IT susijusius procesus. Tai reaktyvi priežiūra (gedimų tvarkymas) ir proaktyvus aptarnavimas (profilaktinė priežiūra, sistemos tobulinimas), kurie prisidės prie jūsų įmonės pelningumo didinimo.

Serverių priežiūra ir administravimas

Mūsų profesionalūs administratoriai prižiūri jūsų serverius iš bet kurios vietos ir padeda optimizuoti jų veiklą. Galime pasiūlyti ir kliento IT darbuotojų konsultacijas ir apmokymus.

Naujų kompiuterių pardavimas ir konsultavimas

Nelabai žinote, kokio galingumo kompiuterį įsigyti? Mes pakonsultuosime kompiuterių įsigijimo klausimais, o taip pat galime pasiūlyti juos įsigyti iš mūsų tiesiogiai.

Serverių pardavimas ir konsultavimas

Įmonei reikalingas serveris? Mes galime jums parduoti patį tinkamiausią tarnybinę stotį ir apmokyti jūsų darbuotojus, bei nuolatos konsultuoti serverių priežiūros klausimais.

Spausdintuvų remontas ir kasečių pildymas

Baigėsi spausdintuvo kasetė? Kreipkitės į mus ir papildysime kasetes, parduosime naujas. Taip pat atliekame ir spausdintuvų remontą.

Kompiuterinio tinklo diegimas ir administravimas

Efektyviai veikiantys kompiuteriniai tinklai – svarbi kiekvienos įmonės darbo dalis. Suprojektuosime, įdiegsime ir administruosime kompiuterinius tinklus Jūsų įmonei.

Internetinių tinklapių kūrimas ir koregavimas

Reikia naujos interneto svetainės? O gal susiruošėte atnaujinti senąją? Mūsų kvalifikuoti programuotojai padės jums neatsilikti nuo laikmečio dvasios ir valdyti šiuolaikišką ir efektyvią interneto svetainę.

Nešiojamų ir stacionarių kompiuterių prežiūra ir remontas

Sugedo nešiojamas ar stacionarus kompiuteris? Nesijaudinkite, pataisysime jį artimiausiu metu. Esame patyrę kompiuterių specialistai, tad drąsiai kreipkitės bet kokio gedimo atveju.